De Dietrich Serwis Warszawa

Serwis De Dietrich Warszawa poleca ciekawe artykuły

Serwis kotłowni - czy naprawdę sie opłaca ?

2011-10-29 23:23:42, komentarzy: 0

Konserwacja urządzeń grzewczych

 
 

Oddaj swój kocioł w ręce profesjonalistów De Dietrich Serwis Warszawa


Używając urządzeń grzewczych takich jak kotły gazowe czy gazowe podgrzewacze wody, zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy na jak duże zużycie narażone są podczas standardowej eksploatacji.

Według obliczeń specjalistów z branży instalacyjnej średni czas pracy palnika w kotle w ciągu roku wynosi 2000 godzin. Jeśli porównamy to z samochodem to w tym czasie przy średniej prędkości 50 km/godz przejedziemy 100 000 km. W tym czasie średnio 6 razy odwiedzamy serwis w celu wykonania przeglądu i wymiany zużytych elementów. Wszyscy mamy świadomość, że takie zabiegi są konieczne.

Nie jest inaczej i w przypadku urządzeń grzewczych. Należy wiedzieć również to, że systematyczna konserwacja daje duże korzyści. Poniżej przedstawione są powody, dla których warto jest wykonywać systematyczne przeglądy.

 

Bezpieczeństwo

Urządzenie sprawdzone przez Serwis De Dietrich Warszawa który posiada odpowiednie kwalifikacje nie stanowi zagrożenia podczas eksploatacji.

 

Przepisy prawne

Zgodnie z artykułem 62 ustawy Prawo Budowlane obiekty budowlane powinny być w czasie użytkowania poddawane kontroli okresowej, co najmniej raz w roku. Kontrola ta polega m.in. na sprawdzeniu stanu technicznego urządzeń gazowych i ocenie ich przydatności do dalszej, bezpiecznej eksploatacji. Serwis De Dietrich Warszawa corocznie dokonuje takowych czynności.


Oszczędności

Płacimy mniejsze rachunki za gaz. Urządzenie zabrudzone ma mniejszą sprawność i zużywa więcej gazu niż to jest konieczne. Nie zwlekaj, po co płącić duże rachunki  zleć przegląd kotłowni serwisowi De Dietrich.


Zmniejszona emisja substancji szkodliwych dla środowiska

Konserwowane i odpowiednio wyregulowane urządzenie wytwarza podczas spalania mniej szkodliwych substancji. W Polsce nie mamy jeszcze tak ostrych przepisów jak w Szwecji czy w Niemczech, ale każdy powinien mieć świadomość, że należy dbać o środowisko naturalne.


Pewność działania

Urządzenia konserwowane systematycznie prez Serwis De Dietrich Warszawa z zastosowaniem odpowiednich środków prewencyjnych nie zaskoczą nas niespodziewanymi usterkami będącymi rezultatem eksploatacyjnego zużycia poszczególnych części i co za tym idzie wszystkich wiążących się z tym niedogodności, a w szczególności niespodziewanych przerw w pracy np. podczas świąt. W sumie przekłada się to na wyższy komfort użytkowania urządzenia. Konserwowane urządzenia praktycznie nie ulegają awariom

 

Czy macie Państwo wątpliwości, że serwis kotłowni De Dietrich po prostu sie opłaca, bezpieczeństwo domowników i prawidłowa wieloletnia eksploatacja, niskie rachunki za energie to efekty pracy Serrwisu De Dietrich Warszawa

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Serwis De Dietrich, De Dietrich Warszawa Serwis, Serwis kotłow co, serwis kotłowni, analiza spalin, naprawa kotłow grzewczych, przeglądy kotłów De Dietrich, Serwis, Warszawa serwis kotłow De Dietrich, regulacja i przeglady kotłowni De Dietrich, konserwcja kotłow kondensacyjnych, kocioł kondensacyjny serwis, naprawa kotłow gazowych, kocioł awaria Warszawa

Kreator strony - przetestuj